4G від Київстару увімкнуто й він поступово з’являється по всій Україні.
Про це повідомляє Київстар, пише Умань24.
Оператор повідомляє:
- 95% базових станцій стільникового зв’язку працюють на території України;
- повністю відновлена та працює послуга “Домашній інтернет”;
- відновлено мобільний 4G інтернет і поступово він з’являється по всій території країни;
- розпочато роботу над відновленням доступу до мобільного додатку та SMS.
Рекомендуємо
Мережа 4Gще стабілізується, тому у деяких абонентів він з’явиться згодом. Фахівці ще працюють над цією проблемою.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




