4G від Київстару увімкнуто й він поступово з’являється по всій Україні

4G від Київстару увімкнуто й він поступово з’являється по всій Україні.

Про це повідомляє Київстар, пише Умань24.

Оператор повідомляє:

  • 95% базових станцій стільникового зв’язку працюють на території України;
  • повністю відновлена та працює послуга “Домашній інтернет”;
  • відновлено мобільний 4G інтернет і поступово він з’являється по всій території країни;
  • розпочато роботу над відновленням доступу до мобільного додатку та SMS.
Рекомендуємо

Мережа 4Gще стабілізується, тому у деяких абонентів він з’явиться згодом. Фахівці ще працюють над цією проблемою.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів