19 жовтня усі заклади освіти в Умані розпочнуть запуск своїх котелень.
Про це повідомила начальник управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради Ольга Чирва, пише Умань24.
У дитсадках вже увімкнули опалення, а тепер прийшла черга шкіл. Навіть якщо триває ремонт у приміщені котельних, тепло у школах все одно з’явиться.
Рекомендуємо
Також з 19 жовтня тепло повинно з’явитися і в домівках городян.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




