Знищено Трипільську ТЕС, яка забезпечувала Черкаську область світлом

Знищено Трипільську ТЕС, яка забезпечувала Черкаську область світлом.

Про це інформує Черкаська ОВА, пише Умань24.

Трипільська ТЕС забезпечувала світлом частину Черкаської області, а в ночі 11 квітня її було знищено під час рашистської атаки.

Рекомендуємо

Як повідомив голова наглядової ради ПАТ “Центренерго” Андрій Гота, ця ТЕС була найпотужнішою у Київській області та забезпечувала електрикою Київську, Черкаську та Житомирську області.

Зараз ТЕС втратила 100% генерації й невідомо, чи зможуть її відремонтувати, чи почнуть відбудову. У будь-якому випадку це значно ускладнює ситуацію в енергетичній галузі Черкащини та України в цілому.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів