Жителя Умані засудили до семи років за пограбування жінки

В Умані чоловік вирвав з рук жінки мобільний телефон і втік, але незабаром його затримали. Суд визнав його винним у злочині.

Про це повідомила пресслужба Черкаської обласної прокуратури, пише Умань24.

Слідство встановило, що у квітні минулого року обвинувачений напав на жінку на одній із вулиць міста, силоміць забрав її телефон і зник.

Рекомендуємо

Правоохоронцям вдалося оперативно затримати правопорушника наступного дня та повернути гаджет власниці.

Суд ухвалив рішення про визнання чоловіка винним і призначив йому покарання у вигляді семи років позбавлення волі.

До моменту набрання вироком законної сили засуджений залишатиметься під вартою.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів