В Умані чоловік вирвав з рук жінки мобільний телефон і втік, але незабаром його затримали. Суд визнав його винним у злочині.
Про це повідомила пресслужба Черкаської обласної прокуратури, пише Умань24.
Слідство встановило, що у квітні минулого року обвинувачений напав на жінку на одній із вулиць міста, силоміць забрав її телефон і зник.
Правоохоронцям вдалося оперативно затримати правопорушника наступного дня та повернути гаджет власниці.
Суд ухвалив рішення про визнання чоловіка винним і призначив йому покарання у вигляді семи років позбавлення волі.
До моменту набрання вироком законної сили засуджений залишатиметься під вартою.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




