Жителів Умані попереджають про фішингову розсилку від імені Міненерго

Сьогодні 13 січня Черкасиобленерго розповсюдило інформацію про те, що споживачам електрики надходять електронні листи нібито від Міненерго.

Фіксується фішингова розсилка електронних листів від імені Міністерства енергетики України.

Про це інформує Черкасиобленерго..

Листи містять заклики до оплати та вкладені файли або посилання для завантаження.

Рекомендуємо

Міненерго повідомляє, що не здійснює таких розсилок.

Вкладені файли можуть містити шкідливе програмне забезпечення, відкриття якого створює ризик несанкціонованого доступу до комп’ютерів і даних.

Закликаємо не відкривати вкладення.

Жителів Умані попереджають про фішингову розсилку від імені Міненерго
Зразок фішингового листа

Дізнавайтеся про актуальні події в місті за посиланням Умань_сьогодні.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів