Завтра в Умані та області оголошено жовтий рівень небезпеки через ожеледицю.
Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.
На Україну насувається новий циклон, який принесе із собою різке зниження температура та появу ожеледиці на дорогах.
Рекомендуємо
ДСНС попереджає про небезпеку та рекомендує утриматись від поїздок та бути дуже обережними на дорогах.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




