В Умані тривають Мікіндівські пленери й в рамках цього мистецького заходу 22 червня відбудеться черговий майстер-клас з живопису.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Проведе майстер-клас уманський художник-педагог Олег Сирота у дендропарку “Софіївка”, бо це найбільш мальовниче місце в Умані. До речі, тут ще й розквітло тюльпанове дерево, яке виконує бажання.
Рекомендуємо
Місце зустрічі для охочих помалювати — центральний вхід до парку по вул. Садовій о 13:00 год завтра 22 червня.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




