Заступника міністра енергетики викрили на хабарі в півмільйона доларів

У Києві було затримано заступника міністра енергетики України разом із трьома спільниками під час отримання хабаря у розмірі 500 тисяч доларів США.

Про це інформує СБУ, пише Умань24.

За інформацією Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), хабар передавався за сприяння в наданні дозволу на вивезення гірничовидобувного обладнання з прифронтового району.

Рекомендуємо

Розслідування показало, що високопосадовець разом із керівниками енергетичних компаній з Миколаївщини та Донеччини вимагали неправомірну вигоду від керівника іншого вугільного підприємства. Імена підозрюваних не розголошуються, однак, за інформацією ЗМІ, йдеться про Олександра Хейла.

Затримання відбулося під час отримання третього траншу в розмірі 100 тисяч доларів. В НАБУ зазначили, що дії підозрюваних підпадають під ч. 4 ст. 368 КК України.

Триває слідство.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів