Загиблого захисника з Уманщини нагородили за мужність: орден передали дружині

Загиблого захисника з Уманщини нагородили за мужність: орден передали дружині.

Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.

Максима Ящука з села Козаче, що на Уманщині, посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня. Він служив стрільцем-санітаром аеромобільного відділення та загинув на Донеччині.

Рекомендуємо

Орден передали дружині загиблого героя.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів