Загиблого захисника з Уманщини нагородили за мужність: орден передали дружині.
Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.
Максима Ящука з села Козаче, що на Уманщині, посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня. Він служив стрільцем-санітаром аеромобільного відділення та загинув на Донеччині.
Рекомендуємо
Орден передали дружині загиблого героя.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




