Заборона на вилов риби почала діяти на Черкащині з 1 квітня

Заборона на вилов риби почала діяти на Черкащині з 1 квітня.

Про це інформує Черкаська ОВА, пише Умань24.

В Черкаській області  через нерест не можна ловити рибу в період з 1 квітня до 20 травня на річках, з 5 квітня по 10 червня на Дніпровському водосховищі. Заборона вилов риби в акваторії річки Дніпро триватиме з 10 квітня по 15 червня.

Не стосується заборона на вилов риби тільки приватних ставків та водойм, де рибалки сплачують вартість риби. Водночас власникам цих ставків рекомендовано обмежити кількість риби, яку в цей період може виловити одна особа.

Також представник ОВА нагадав, що у випадку порушення заборони, браконьєр сплатить не тільки штраф, а й вимушений буде компенсувати всі збитки, які він завдав державі.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів