Для водіїв, які повторно порушують правила, передбачено збільшення штрафів, а також можливе позбавлення водійського посвідчення на строк від 6 до 12 місяців.
Про це повідомив нардеп Олександр Горенюк, пише Умань24.
Посилення відповідальності торкнеться таких порушень:
- ігнорування правил на пішохідних переходах та не пропуск пішоходів на нерегульованих переходах;
- проїзд на червоне світло чи порушення сигналу регулювальника;
- невиконання правил проїзду перехресть;
- порушення правил обгону чи зустрічного руху.
Рекомендуємо
Цей документ є першим кроком до впровадження системи штрафних балів, яка успішно працює в багатьох країнах ЄС.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




