Заберуть права за проїзд на червоне світло — новий законопроєкт

Для водіїв, які повторно порушують правила, передбачено збільшення штрафів, а також можливе позбавлення водійського посвідчення на строк від 6 до 12 місяців.

Про це повідомив нардеп Олександр Горенюк, пише Умань24.

Посилення відповідальності торкнеться таких порушень:

  • ігнорування правил на пішохідних переходах та не пропуск пішоходів на нерегульованих переходах;
  • проїзд на червоне світло чи порушення сигналу регулювальника;
  • невиконання правил проїзду перехресть;
  • порушення правил обгону чи зустрічного руху.
Рекомендуємо

Цей документ є першим кроком до впровадження системи штрафних балів, яка успішно працює в багатьох країнах ЄС.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів