Фахівці Черкаської області зафіксували зростання захворюваності на ГРВІ, включаючи COVID-19, на 15,1%. У період з 20 по 26 січня захворіло 4 252 людини.
Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб у Facebook, пише Умань24.
Серед усіх хворих діти становлять 56,2% – це 2 388 осіб.
За той самий тиждень виявлено 17 випадків коронавірусу, з яких шестеро – діти. Найбільша захворюваність на ГРВІ та COVID-19 зафіксована у Звенигородському й Уманському районах.
Кількість госпіталізацій через гострі респіраторні інфекції, включаючи COVID-19, зросла на 2,7% порівняно з попереднім тижнем. Загалом у лікарні потрапили 262 особи, з яких 142 – діти, що складає 54,2% від загальної кількості госпіталізованих.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




