Вчора 23 липня додому повернулися ще 14 військовослужбовців із Черкащини, які перебували в російському полоні.
Про це повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, пише Умань24.
«Ще 14 родин дочекалися своїх Героїв. Черкащина радіє поверненню наших захисників із ворожого полону», — написав він.
Рекомендуємо
Серед звільнених:
- майстер-сержант Віталій Палій
- головний сержант Іван Фодор
- молодший сержант Андрій Анікієнко
- старший солдат Іван Дарінський
- солдати Ігор Циганок, Андрій Хлусевич, Олександр Клименко, Борис Харламов, Олександр Чиж, Олег Боровець, Олександр Заїченко, Олександр Шалденко
- старші матроси Дмитро Крупенко та Володимир Карпенко.
Звільнення відбулося в межах дев’ятого етапу обміну полоненими. Цього разу Україна повернула додому тяжкопоранених і важкохворих військових.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




