З ворожого полону повернулися ще 14 захисників із Черкащини

Вчора 23 липня додому повернулися ще 14 військовослужбовців із Черкащини, які перебували в російському полоні.

Про це повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, пише Умань24.

«Ще 14 родин дочекалися своїх Героїв. Черкащина радіє поверненню наших захисників із ворожого полону», — написав він.

Рекомендуємо

Серед звільнених:

  • майстер-сержант Віталій Палій
  • головний сержант Іван Фодор
  • молодший сержант Андрій Анікієнко
  • старший солдат Іван Дарінський
  • солдати Ігор Циганок, Андрій Хлусевич, Олександр Клименко, Борис Харламов, Олександр Чиж, Олег Боровець, Олександр Заїченко, Олександр Шалденко
  • старші матроси Дмитро Крупенко та Володимир Карпенко.

Звільнення відбулося в межах дев’ятого етапу обміну полоненими. Цього разу Україна повернула додому тяжкопоранених і важкохворих військових.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів