З січня українцям почнуть надходити за газ нові квитанції: за що треба буде сплачувати

У 2025 році споживачі отримають третю платіжку за газ. Ця платіжка стосуватиметься нової послуги — обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків.

Про це інформує Міністерство енергетики, пише Умань24.

Міністерство енергетики раніше затвердило “Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку”. У цьому документі прописані вимоги, які буде реалізовано з 2025 року, як повідомляє “Нафтогаз України”.

Рекомендуємо

Вже у січні в комунальних квитанціях мешканці багатоповерхівок побачать новий пункт — “Технічне обслуговування ВБСГ” (внутрішньобудинкових систем газопостачання):

  • оплата нараховуватиметься у місяці, коли за графіком проводитиметься технічне обслуговування;
  • цю платіжку споживачі отримуватимуть лише раз на 3 або 5 років.

У “Нафтогазі” уточнили, що реквізити для оплати технічного обслуговування відрізняються від реквізитів для оплати розподілу газу. Сплатити можна буде лише за квитанцією на ТО ВБСГ.

Важливо! Сума у платіжці залежатиме від регіону, довжини мереж у будинку та кількості квартир.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів