З 1 квітня 2026 на Черкащині вводять сезонну заборону на вилов риби та раків

Із середи, 1 квітня, на Черкащині починає діяти обмеження на вилов риби та раків у період нересту.

Заборона охоплює різні водойми області та триватиме у визначені строки.

Як повідомили у пресслужбі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, у 2026 році встановлено такі терміни:

  • у Кременчуцькому водосховищі — з 1 квітня до 10 червня;
  • у всіх інших річках та їхніх кореневих водах — із 1 квітня до 20 травня;
  • у придаткових водах річок — із 01 квітня до 30 червня.

Окремо наголошується, що продаж живої риби та ракоподібних дозволяється лише за умови суворого дотримання ветеринарно-санітарних вимог.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів