Юніори-атлети з Умані вибороли призові місця у Кубку України з легкоатлетичних метань.
Про це інформує Ірина Плетньова, пише Умань24.
Кубок України з легкоатлетичних метань відбувся днями у Києві. Уманські атлети з Уманської дитячо-юнацька спортивна школа вдало виступили та вибороли призові місця.
Золото вибороли Поліна Дзерожинська та Леся Мельник у метанні молота. Срібло вибороли Ігор Кравченко та Єдвард Турутов у метанні диска. Бронзу отримали Максим Валюх та Максим Коломієць у метанні молота, а також Олександр Забіяка у метанні диска.
Поліна Дзерожинська виконала норматив для участі в Чемпіонаті Європи, що пройде у Словаччині влітку 2024 року.
Пишаємося нашими спортсменами!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




