Юніори-атлети з Умані вибороли призові місця у Кубку України з легкоатлетичних метань

Юніори-атлети з Умані вибороли призові місця у Кубку України з легкоатлетичних метань.

Про це інформує Ірина Плетньова, пише Умань24.

Кубок України з легкоатлетичних метань відбувся днями у Києві. Уманські атлети з Уманської дитячо-юнацька спортивна школа вдало виступили та вибороли призові місця.

Рекомендуємо

Золото вибороли Поліна Дзерожинська та Леся Мельник у метанні молота. Срібло вибороли Ігор Кравченко та Єдвард Турутов у метанні диска. Бронзу отримали Максим Валюх  та Максим Коломієць у метанні молота, а також Олександр Забіяка у метанні диска.

Поліна Дзерожинська виконала норматив для участі в Чемпіонаті Європи, що пройде у Словаччині влітку 2024 року.

Пишаємося нашими спортсменами!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів