Мобілізація в Україні — це болюче питання, яке викликає багато обурення та питань. Тому Верховна Рада ухвалила, а президент підписав закон про мобілізацію ув’язнених.
Про це інформує Офіс Президента України, пише Умань24.
Тепер ті зеки, якім сидіти ще щонайменше 3 роки, на кому не більше 1 вбивства і хто не є зрадником або корупціонером, можуть подати заяву на мобілізацію.
З зеків сформують спецзагони, за які відповідатимуть начальники військових частин, якщо вирішать погодитися з розміщенням загону озброєних колишніх зеків на своїй території.
Чи будуть бажаючи та чи воюватимуть такі бійці, наразі невідомо.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




