В Умані на Черкащині, попри відключення електроенергії, вода буде доступна цілодобово. Місцеве комунальне підприємство придбало генератори, щоб забезпечити безперебійне водопостачання.
Про це повідомила Уманська міська рада, пише Умань24.
За їхньою інформацією, з шостої ранку до півночі комунальне підприємство “Уманьводоканал” використовує генератори.
“Через російську агресію ми змушені жити за графіками погодинних відключень електроенергії. Об’єкти уманського водоканалу також підпадають під ці обмеження: подача води та водовідведення можливі лише за наявності електроенергії, оскільки насосні станції, підкачки та каналізаційна система працюють на електриці”, — пояснили у міськраді.
Підприємство підготувалося до можливих труднощів, забезпечивши себе альтернативними джерелами живлення. Наразі 32 об’єкти підприємства оснащені дизель-генераторами різної потужності, що становить 96% від необхідного обсягу.
Крім того, підприємство створило запас пального, щоб своєчасно перезапускати систему водопостачання.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




