Вночі над Черкащиною знищено 9 “шахедів”

В ніч на 22 січня Україну вкотре атакували ворожі ударні БПЛА. Вдало попрацювало ППО на Черкащині – “мінуснули” 9 “шахедів”.

Про це інформує Ігор Табурець, пише Умань24.

На щастя цього разу обійшлося без потерпілих та руйнувань.

Рекомендуємо

Дякуємо захисникам за влучність!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів