Сьогодні ніч для мешканців Черкащини минула без неприємних сюрпризів та руйнувань. Сили ППО мінуснули два “шахеди”.
Про це інформує Ігор Табурець, пише Умань24.
Умань та Черкаси продовжують оговтуватися після влучань шахедів.
Рекомендуємо
Водночас черкаські мобільні групи продовжують знищувати ворожі ударні БПЛА. Цієї ночі 2 лютого знищено два шахеди.
Обійшлося без руйнувань й пошкоджень інфраструктури та без постраждалих.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




