Вночі над Черкащиною сили ППО знищили два “шахеди”.
Про це інформує Ігор Табурець, пише Умань24.
Сьогодні 23 квітня вночі сили ППО знищили 15 з 16 “шахедів”, якими рашисти атакували територію України.
Рекомендуємо
Над Черкащиною було знищено два з них. Обійшлося без поранених та руйнувань будинків. Уламки впали на відкритій місцевості, де їх швидко прибрали співробітники ДСНС.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




