Вночі над Черкащиною сили ППО знищили два “шахеди”

Вночі над Черкащиною сили ППО знищили два “шахеди”.

Про це інформує Ігор Табурець, пише Умань24.

Сьогодні 23 квітня вночі сили ППО знищили 15 з 16 “шахедів”, якими рашисти атакували територію України.

Рекомендуємо

Над Черкащиною було знищено два з них. Обійшлося без поранених та руйнувань будинків. Уламки впали на відкритій місцевості, де їх швидко прибрали співробітники ДСНС.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів