Вночі 16 лютого над Черкащиною збили 12 “шахедів”

Вночі 16 лютого захисники успішно знищили 12 ворожих безпілотників над територією області.

Про це повідомив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець, пише Умань24.

Повітряна тривога пролунала вперше 15 лютого о 22:39, а впродовж ночі її оголошували ще двічі. Останній відбій небезпеки зафіксували о 04:54.

Рекомендуємо

В цей час вдало попрацювали мобільні вогневі групи на Черкащині та мінуснули 12 “шахедів”.

Внаслідок атаки руйнувань не зафіксовано, постраждалих немає.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів