Відділ освіти Уманщині обікрав дітей-сиріт й тепер суд зобов’язав виплатити вкрадені гроші

На Уманщині сім випускників шкіл — діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування — у 2022–2024 роках так і не отримали гарантовану державою одноразову грошову допомогу.

Через це ситуацію довелося вирішувати у суді, і тепер відділ освіти однієї з громад Уманського району зобов’язаний виплатити дітям кошти в повному обсязі.

Сума виплат визначена законом: шість прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку. У підсумку це — 121 тис. грн, які мають отримати всі випускники, що завершили 9-й та 11-й класи та мають відповідний статус.

Про рішення повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Рекомендуємо

Окремої уваги заслуговує те, що ті, хто обікрав дітей на ці виплати жодного покарання чи звільнення не отримали.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів