Відбувся обмін полоненими: на Україну повернулося 150 бійців

Україна успішно повернула з російського полону 150 військовослужбовців, серед яких солдати, сержанти та офіцери.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, пише Умань24.

Додому повертаються бійці Військово-морських сил, які опинилися в полоні в Маріуполі та Запорізькій області, а також військові Повітряних сил, Десантно-штурмових і Сухопутних військ. Серед звільнених – нацгвардійці, прикордонники, бійці територіальної оборони та представник Національної поліції.

Рекомендуємо

Деякі захисники пробули в полоні понад два роки.

Повідомляється, що обмін відбувся за підтримки представників Об’єднаних Арабських Еміратів.

“Дякую всім, хто докладає зусиль для повернення наших людей, а також партнерам, зокрема ОАЕ, і всім, хто підтримує нас у цьому процесі”, – йдеться у заяві Президента.

Це вже не перший обмін у 2024 році. У січні Україна провела перший у новому році обмін, повернувши з полону 25 своїх громадян.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів