Від сьогодні в Умані керівники підприємств, ОСББ, закладів та установ відповідальні за цілодобовий доступ до укриттів

Від сьогодні в Умані керівники підприємств, ОСББ, закладів та установ відповідальні за цілодобовий доступ до укриттів.

Про це повідомила голова Уманської міськради Ірина Плетньова, пише Умань24.

Уманська міськрада 2 червня видала постанову, згідно з якою керівники підприємств, закладів, ОСББ та суб’єктів господарювання зобов’язані надавати доступ до укриттів 24/7.

Рекомендуємо

Тепер у разі виявлення зачинених укриттів буде вирішуватися питання про адміністративну відповідальність, а іноді й про карне впровадження. З текстом розпорядження можна ознайомитися тут.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів