Від сьогодні в Умані керівники підприємств, ОСББ, закладів та установ відповідальні за цілодобовий доступ до укриттів.
Про це повідомила голова Уманської міськради Ірина Плетньова, пише Умань24.
Уманська міськрада 2 червня видала постанову, згідно з якою керівники підприємств, закладів, ОСББ та суб’єктів господарювання зобов’язані надавати доступ до укриттів 24/7.
Рекомендуємо
Тепер у разі виявлення зачинених укриттів буде вирішуватися питання про адміністративну відповідальність, а іноді й про карне впровадження. З текстом розпорядження можна ознайомитися тут.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




