Вчора 19 квітня з полону вдалося звільнити десятьох мешканців Черкаської області.
Про це повідомив Ігор Табурець, пише Умань24.
Додому повернулися:
- Володимир Бурлака;
- Олексій Веретільник;
- Анатолій Козуля;
- Сергій Паровенко;
- Максим Пиркало;
- Артур Смілянець;
- Богдан Танчук;
- Владислав Чалий;
- Гліб Шумило;
- Олександр Якименко.
Рекомендуємо
Обмін полоненими 19 квітня
Цього дня Україна повернула з полону загалом 277 військовослужбовців. Серед них — представники ЗСУ, Національної гвардії, Держспецтрансслужби та прикордонники. Воїни боронили нашу державу на різних ділянках фронту — від Маріуполя до Запоріжжя, Донеччини, Луганщини та Херсонщини.
Загалом, з початку повномасштабного вторгнення вдалося звільнити 4 552 осіб — як військових, так і цивільних.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




