Вчора з полону повернули трьох захисників з Черкащини

З російського полону повернулися додому старший лейтенант і двоє солдатів.

Про це повідомив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець, пише Умань24.

Серед визволених – старший лейтенант Юрій Короп, а також солдати Максим Сербул і Віталій Солтисюк. Вони повернулися в рамках обміну, що відбувся 5 лютого, після більш ніж двох років у полоні.

Рекомендуємо

Обмін військовополоненими 5 лютого

Внаслідок обміну з російського полону вдалося звільнити 150 українських військових. Серед них були представники різних військових формувань: солдати, сержанти, офіцери. До України повернулися воїни Військово-морських і Повітряних сил, Десантно-штурмових та Сухопутних військ, а також бійці Нацгвардії, прикордонної служби, тероборони й поліцейський.

Рідні Юрія Коропа поділилися новиною про його повернення у соцмережах. Військовий має бойовий досвід ще з часів АТО. У 2022 році він захищав Маріуполь і потрапив у полон у квітні того ж року. Його сестра та мати активно брали участь в акціях у Черкасах, закликаючи до звільнення українських полонених.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів