Вчора до України повернулося 200 полонених бійців.
Про це повідомив Володимир Зеленський, пише Умань24.
Вчора 3 січня Україна провела 49 обмін полоненими й повернула додому 230 полонених бійців. При цьому росія заявила, що в обміні брали участь 248 українських полонених.
Цього разу за допомогою ОАЕ вдалося організувати цей обмін.
Як повідомив президент, серед полонених є ті, хто брав участь в обороні Маріуполя та Азовсталі, прикордонники та бійці ЗСУ.
З цих 230 звільнених з полону — чотири бійці з Черкас, двоє з яких вважалися зниклими безвісти. Мова про лейтенанта Володимира Половинку, молодшого сержанта Василя Тупицького, старшого солдата Дмитра Ворона та солдата Олександра Шадиря.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




