Вартість електрики в Україні не зростатиме до 1 травня: потім можливо все.
Про це повідомив Герман Галущенко, пише Умань24.
Депутати в Україні постійно спекулюють питанням зростання комунальних тарифів, зокрема вартості електрики.
Рекомендуємо
Міністр енергетики України Герман Галущенко повідомив, що поки не уряд не розглядає можливість збільшити тариф на електроенергію. Але вже з травня, попри мораторій на підвищення комуналки, ситуація може змінитися.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




