В Уманській громаді розпочався сезон прибирання.
Про це повідомляють в Уманський міський раді.
Відомо, що комунальне підприємство “Комунальник” почало роботи з прибирання території Уманської громади.
Згідно релізу міськради, 9 березня працівники підприємства виконали роботи з очищення зеленої зони та прибардюрних частин дороги. Окрім цього було здійснено прибирання тротуарів міста та місць зупинок громадського транспорту.
Наразі відомо, що ці роботи було виконано за адресою по вулиці Незалежності, проте на цьому зупинятися комунальники не збираються.
Прихід весни – це завжди час для того аби облаштовувати благоустрій міста задля комфорту його жителів.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




