В Уманському районі з’явився ще один відділок поліції

В Уманському районі з’явився ще один відділок поліції.

Про це повідомляє ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.

На Черкащині відкрилася 31 поліцейська станція в рамках проєкту “Поліцейський офіцер громади”. Цього разу відділок відкрили у селі Велика Севастянівка Христинівської ТГ.

Рекомендуємо

Відкриття таких поліцейських станцій сприяють підвищенню безпеки населення та швидкому реагуванню на звернення населення.

В новому відділку працюватиме поліцейський офіцер громади Сергій Перепелиця, якій  відповідатиме за 5 населених пунктів та 2 хутори.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів