В Уманському районі на базі Уманської гімназії №14 та Монастирищенського ліцею “Успіх” почали працювати інспектори освітньої безпеки. Відтепер поліцейські постійно перебуватимуть у навчальних закладах під час уроків, виконуючи правоохоронні, просвітницькі та наставницькі функції.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Основне завдання цих офіцерів – забезпечити пропускний режим, щоб жодна стороння особа або підозрілий предмет не загрожували безпеці учнів. Ключовим принципом їхньої роботи є закріплення одного поліцейського за конкретним навчальним закладом, що дає можливість оперативно реагувати на будь-які загрози та вживати необхідних заходів.
Проте їх роль не обмежується лише правоохоронною діяльністю. Офіцери також виступатимуть у ролі наставників, мотивуючи учнів до активної життєвої позиції та навчання реагувати в разі небезпеки. У випадку надзвичайних ситуацій або загроз, вони забезпечуватимуть швидку евакуацію всіх учасників навчального процесу.
Ця ініціатива спрямована на створення безпечних умов для навчання та виховання дітей, а також на підвищення загального рівня безпеки в освітніх закладах Уманського району.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




