В Уманському районі підлітки познущались з могили військового

В Уманському районі підлітки познущались над могилою військового.

Про це повідомляють у ГУ НП Черкаської області.

Відомо, що у соціальній мережі Тік Ток поширили відео, де підлітки роблять наругу над могилою.

Рекомендуємо

Випадок стався у селі Івахни Уманського району. До цього причетні хлопці та дівчата, котрим немає 18 років. На відео було помітно, як вони зняли з надгробка Прапор, встановлений воїну на знак пошани.

Правоохоронці, встановивши осіб причетних до цього, доставили їх до районного управління поліції, де нині вони разом із батьками дають свідчення. На батьків, за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей складено адміністративні протоколи.

Наразі справу розглядають за ч. 2 ст. 297 та ч.1 ст. 338 ККУ. Йдеться про те, що їм загрожує обмеження волі на строк від 4 до 5 років або ж позбавлення волі від 4 до 7 років.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів