В Уманській громаді заклади освіти отримали телевізори

Заклади освіти громади у Черкаській області отримали нові телевізори.

Про це повідомляють в Уманській міськраді.

Відомо, що наразі з міського бюджету було виділено кошти на ремонт у закладах, де навчають діти. Окрім цього проводиться облаштування укриттів, де діти зможуть ховатись у разі ввімкнення сигналу “Повітряна тривога”.

Йдеться про те, що проводять закупівлю обладнання та меблів. Зокрема, у релізі вказано, що наразі закуповуються бойлери, лави, дивани, роздатковий матеріал, постільна білизна.

Станом на сьогоднішній день вдалось закупити електротехніку –  нові телевізори. Саме завдяки ним вдасться покращити роботу дітей та вчителів і проводити більш інтерактивні заняття для усіх відвідувачів шкіл, ліцеїв тощо.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів