В Умані знову попрощалися з загиблим Героєм

Війна продовжує забирати кращих синів Уманщини. Ось і знову в Умані прощалися з захисником, який віддав своє життя за майбутнє України.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Сьогодні 20 вересня в Умані вшанували пам’ять та попрощалися з солдатом Соболем Нікітою.

Рекомендуємо

Він служив стрільцем 1-го відділення 3-го стрілецького взводу 4-ї стрілецької роти 1-го стрілецького батальйону.

Вічна Слава Герою!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів