Про підсумки турніру повідомила Уманська міськрада.
Серед дівчат беззаперечну перемогу здобула Дар’я Лебідь із Уманського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім. Т. Г. Шевченка. Друге місце посіла Алла Данчук, студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У хлопців боротьба була не менш запеклою. Перше місце виборов Ярослав Мельніков із Уманського національного університету. Другим став Олександр Балабак, також представник цього університету. Третє місце посів Мирон Машошин з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Так завершився Чемпіонат з шахів серед студентів громади, залишивши учасникам приємну втому та заряд мотивації рухатися далі.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




