Мешканка Умані отримала п’ять років і один місяць позбавлення волі за крадіжки майна з приватного будинку та закладу громадського харчування.
Про це інформує Черкаська обласна прокуратура, пише Умань24.
Згідно з матеріалами справи, у липні–серпні 2023 року жінка викрала мобільні телефони, планшет і банківську картку. Один злочин було скоєно в помешканні, інший — у закладі харчування. Використовуючи викрадену картку, обвинувачена придбала товари на суму близько 6 000 гривень.
Свою провину жінка визнала повністю. Відомо також, що раніше вона вже притягувалася до кримінальної відповідальності.
Суд визнав її винною за частиною 4 статті 185 (крадіжка) та частиною 1 статті 357 (викрадення офіційних документів) Кримінального кодексу України.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




