В Умані завершився Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді

В Умань закінчився Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, де брали участь понад 300 учасників.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Серед учасників були юніори з  Уманської дитячо-юнацької спортивної школи та Черкаського відділення ФСТ “Динамо”  Всього 8 вихованців з Умані представляли відділення веслування на байдарках і каное.

Рекомендуємо

Вони продемонстрували наступні результати:

  • Ксенія Падецька: 1 золото, 2 срібла й одна бронза;
  • Микола Федоров: 1 срібло й 2 бронзи;
  • Андрій Пензай: 1 срібло.
Відаємо юних спортсменів!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів