В Умань закінчився Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, де брали участь понад 300 учасників.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Серед учасників були юніори з Уманської дитячо-юнацької спортивної школи та Черкаського відділення ФСТ “Динамо” Всього 8 вихованців з Умані представляли відділення веслування на байдарках і каное.
Рекомендуємо
Вони продемонстрували наступні результати:
- Ксенія Падецька: 1 золото, 2 срібла й одна бронза;
- Микола Федоров: 1 срібло й 2 бронзи;
- Андрій Пензай: 1 срібло.
Відаємо юних спортсменів!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




