В Умані затримали диверсанта, який працював на рашистів

Прокуратура Черкаської області висунула звинувачення жителю Уманського району за проведення диверсійних актів та пошкодження об’єктів енергетики під час воєнного стану.

Про це інформує черкаська облпрокуратура, пише Умань24.

Встановлено, що 20-річний молодик з травня по липень 2024 року отримував інструкції через Інтернет щодо підпалу трансформаторних підстанцій та розподільчих шаф залізниці, з метою ослаблення державної інфраструктури. Він здійснював підпали енергетичних об’єктів, що призводило до їхньої несправності.

Рекомендуємо

Чоловік виконував ці завдання вночі та отримував за це грошову винагороду. Внаслідок його дій було завдано шкоди залізничним та енергетичним об’єктам, що негативно позначилося на роботі АТ «Укрзалізниця» та ПАТ «Черкасиобленерго».

Підозрюваного було затримано під час чергового підпалу, при ньому були паливно-мастильні матеріали. На його телефоні знайшли фото та відео докази підпалів, які він передавав замовнику.

Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на з’ясування всіх обставин злочину та особи замовника. Чоловіка взято під варту.

Слідство та оперативний супровід здійснює УСБУ в Черкаській області. Санкція ч. 2 ст. 113 КК України передбачає покарання до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів