В Умані затримали чотирьох нелегалів: усі сплатять штраф й покинуть країну

Міграційна служба в Умані вчора 28 листопада викрила чотирьох іноземців, які перебували в Україні без законних підстав.

Про факт порушення повідомили у Міграційній службі Кіровоградщини та Черкащини.

Серед порушників – громадяни Ізраїлю, Грузії та Молдови. Один із чоловіків мав посвідку на тимчасове проживання, але після її скасування так і не залишив країну у строки. Інші троє перебували в Україні за безвізом, проте перевищили дозволені 90 днів.

Правоохоронці оформили адміністративні протоколи: на трьох чоловіків — за ч. 2 ст. 203 КУпАП, а на громадянку Молдови та громадянина Ізраїлю — за ч. 3 ст. 203 КУпАП.

Рекомендуємо

Усі четверо повинні сплатити штраф та покинути Україну протягом місяця.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів