З 11 по 13 серпня на стадіоні «Центральний» в Умані відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2009–2010 років народження «UMAN CUP».
Про проведення змагань повідомила Уманська міська рада, пише Умань24.

Протягом трьох днів юні футболісти демонстрували на полі свою майстерність, витривалість та командну злагодженість. За перемогу боролися чотири команди: ДЮСШ-1 м. Умань, «Базис» с. Кочубіївка, «Любомир» с. Ставище та ДЮСК «Умань».

Чемпіонський титул цього року здобув «Базис» із Кочубіївки. Друге місце посів ДЮСК «Умань», а бронзові нагороди розділили між собою ДЮСШ-1 та «Любомир».

Кращими гравцями турніру визнали Андрія Школянського («Базис»), Кирила Терещука (ДЮСК «Умань»), Віталія Доленка (ДЮСШ-1) та Артема Дубиківського («Любомир»).
Організатори наголошують, що «UMAN CUP» став не лише змаганням, а й яскравим святом для спортсменів та вболівальників. Подібні турніри надихають дітей на заняття спортом та виховують нове покоління футболістів, здатних гідно представляти свій регіон на всеукраїнських і міжнародних аренах.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




