Троє нелегальних перевізників у Черкаській області отримали штрафи на загальну суму 51 000 гривень.
Про це стало відомо зі сторінки Укртрансбезпеки у Facebook, пише Умань24.
Під час перевірки на автостанції “Умань” інспектори виявили три автобуси, що порушували правила перевезення.
Зокрема, у водія автобуса, який курсував за маршрутом “Умань—Вінниця”, були відсутні важливі документи: витяг з дозволу, схема маршруту, розклад руху та таблиця вартості проїзду.
Інший перевізник, який здійснював рейс “Умань—Громи, Кочержинці”, також не мав необхідних документів. Ба більше, він виїхав із автостанції “Умань” з вісьмома пасажирами без квитків.
Третій водій, що працював на маршруті “Умань—Велика Севастянівка”, теж не зміг надати документів. На момент перевірки в автобусі перебувало 11 пасажирів, які подорожували без квитків.
За ці порушення на перевізників було складено акти відповідно до абз. 3 ч.1 ст. 60 Закону України “Про автомобільний транспорт”. Кожен із них сплатить штраф у розмірі 17 000 гривень.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




