В Умань на автостанції під час перевірки виявили двох перевізників, які працювали без необхідних дозвільних документів.
Про це повідомила Укртрансбезпека.
За даними відомства, інспектори зафіксували два транспортні засоби “Mercedes” та “Bova”, водії яких здійснювали посадку пасажирів без відповідних документів.

На порушників оформили адміністративні протоколи. Кожного з них зобов’язали сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень.
Слідкуйте за актуальними новинами міста за посиланням Умань_сьогодні.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




