В Умані виявили “нелегала” з Ізраїлю

В Умані виявили “нелегала” з Ізраїлю.

Про це інформує Уманський відділ Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС, пише Умань24.

Чергового порушника виявили співробітники ДМС в Умані. 33 річний громадянин Ізраїлю у вересні приїхав до Умані на святкування Рош Га-Шана і залишився на території країни після закінчення терміну перебування. Він на 50 днів порушив кінцевий термін, в який він мав виїхати з України.

Рекомендуємо

Тепер він сплатить штраф 4250 грн та до 15 лютого покине Україну, аби мати змогу потім ще раз в’їхати до країни.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів