Сьогодні 26 квітня 2024 року в Україні відзначають 38 річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції. По всій країні пройшли мітинги та акції, на яких згадували цю трагедію та віддавали шану ліквідаторам цієї аварії. Відбувся такий захід й в Умані.
Про це інформує Уманська міська рада, пише Умань24.
Спочатку гості та учасники заходу вшанували памʼять ліквідаторів аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання. Також учасники акції поклали квіти до памʼятника «Чорнобиль – 1986».
Секретар виконавчого комітету Наталія Сиротюк вимовила невеличку промову, вшановуючи пам’ять героїв.
Потім відбулося нагородження учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради вручили Анущенку Володимиру, Коломієць Григорію, Трубачьову Віктору, Юрійчуку Володимиру.
Подяки міського голови вручили Коржовському Григорію, Сомику Віктору, Пилипенку Михайлу.
Грамоти управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради вручили Довбні Тетяні, Миронову Мирону, Шелесту Анатолію, Шуляку Володимиру.
Подяки управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради вручили Коржовському Івану, Павленку Григорію, Савіцькому Василю та Форостяному Володимиру.
Знаком народної пошани, орденом «Герой Чорнобиля» та матеріальною допомогою за кошти благодійників нагороджено Смілянця Андрія.
Відзнакою «За службу державі» та матеріальною допомогою за кошти благодійників нагороджено Захаренка Василя.
Пам’ятною медаллю Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Союз Чорнобиль України» «Рятівникам Людства» та матеріальною допомогою за кошти благодійників нагороджено Кислинського Валерія, Фурманова Олександра, Унковсього Сергія.
Почесну Грамоту Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Союз Чорнобиль України» та матеріальну допомогу за кошти благодійників вручили Осипенку Сергію та Худолію Михайлу.
Подяку Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Союз Чорнобиль України» та матеріальну допомогу за кошти благодійників вручили Беженару Василю та Петренку Миколі.
Пам’ятаємо Героїв!