В Умані на відновлення доріг виділили 30 мільйонів гривень з бюджету міста.
Про виділення грошей на ремонтні роботи повідомила на своїй сторінці на фейсбуці очільниця міста Ірина Плетньова, пише Умань24.
Попередньо був проведений огляд та оцінка стану асфальтного покриття в Уманській громаді, перевірена якість робіт, що проводили минулого року. Завдяки цьому виявили 60 найбільш пошкоджених ділянок, відновлення яких стало пріоритетним.
Питання щодо підтримки вулиць у належному стані було винесено на обговорення, після чого Уманська міська рада прийняла рішення витратити 30 мільйонів гривень на відновлення цих ділянок.
Роботу з відновлення покриття планують почати одразу після того, як закінчиться період несприятливих погодних умов і ремонтники будуть мати змогу виконати ремонтні роботи.
Наразі комунальні служби міста докладають зусиль, щоб підвищити порядок та красу вулиць. Для цього провели обрізку дерев, навели лад у дворах та відбувся ямковий ремонт доріг, а тепер дійшли руки й до більш серйозного відновлення асфальту.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




