В Умані відновили водопостачання до багатоповерхівки, в яку у квітні влучила рашистська ракета.
Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.
У багатоповерхівці на вул. Захисників України, куди 28 квітня влучила ракета, продовжують роботи з відновлення комунікацій та відбудову зруйнованої частини.
Рекомендуємо
Так, співробітники “Уманьводоканал” відновили постійне водопостачання до будівлі.
Вони проклали новий трубопровід замість зруйнованого.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




