В Умані відновили водопостачання до багатоповерхівки, в яку у квітні влучила рашистська ракета

В Умані відновили водопостачання до багатоповерхівки, в яку у квітні влучила рашистська ракета.

Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.

У багатоповерхівці на вул. Захисників України, куди 28 квітня влучила ракета, продовжують роботи з відновлення комунікацій та відбудову зруйнованої частини.

Рекомендуємо

Так, співробітники “Уманьводоканал” відновили постійне водопостачання до будівлі.

Вони проклали новий трубопровід замість зруйнованого.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів