В Умані відкрили сотий в області сервіс “єдине вікно” для ветеранів

У місті Умань відкрили сотий в області сервіс “єдине вікно” для надання адміністративних послуг ветеранам та їхнім родинам.

Про це повідомив у Facebook очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець, пише Умань24.

За його словами, за менш ніж рік у регіоні вдалося створити потужну мережу зручного обслуговування для захисників.

Рекомендуємо

Завдяки цьому сервісу ветерани та їхні близькі можуть отримати понад 20 різних адмінпослуг у ЦНАПах. Черкащина наразі входить до числа лідерів в Україні за кількістю таких “єдиних вікон”.

Надалі мережу планують розширювати, зокрема й у віддалених населених пунктах, а також поповнювати перелік доступних послуг.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів