Днями в Умані пройшов Кубок України з легкоатлетичних метань на призи Олімпійського призера Олександра Крикуна, де уманські спортсмени вибороли низку нагород.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
24 та 25 травня в Умані змагалися юні атлети, які спеціалізуються на метанні диска та молоту, а також на штовханні ядра.Вихованці уманської ДЮСШ вдало виступили виборовши призові місця.
Рекомендуємо
Уманці вибороли такі місця:
- 1 місце за метання диска посів Дмитро Бондаренко;
- 1 місце за метання молоту посіла Поліна Дзерожинська;
- 2 місце за метання диска посів Ігор Кравченко;
- 2 місце за метання молоту посіла Кіра Плахотіна;
- 2 місце за штовхання ядра посів Едвард Турутов;
- 3 місце за метання молота посіла Аліна Бурбеза;
- 3 місце за метання молоту посів Максим Валюх;
- 3 місце за метання диска посів Олександр Забіяка;
- 3 місце за штовхання ядра посів Богдан Савранський;
- 3 місце за метання диска посів Едвард Турутов.
Пишаємося нашими спортсменами!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




