В Умані пройшов Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед ветеранів, де брали участь близько 100 спортсменів з різних регіонів України.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Це вже п’ятнадцяті змагання всеукраїнського та регіонального рівнів з різних видів спорту за останні пів року, що підтверджує статус Умані як важливого спортивного центру країни.
Під час чемпіонату учасники та вболівальники висловили подяку Збройним Силам України за можливість проведення спортивних заходів і долучилися до збору коштів на підтримку спортсменів-веслувальників, які зараз захищають нашу країну.
Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо міцного здоров’я, успішних виступів та блискучих перемог!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




